Co oznaczają ciągłe bóle stawów?

Mam bardzo słabą odporność, częste rwy kulszowe i bóle reumatyczne. Stwierdzono u mnie chondromalacje obu rzepek kolanowych. Żadne leczenie nie przynosi efektów.Ciągłe bóle stawów i przewlekłe zmęczenie nie dają mi żyć. Leczę się też na depresję i mam często psychozy. Nie jestem w stanie pracować a nie mam stwierdzonego tocznia (było takie podejrzenie w klinice endykronologicznej) ani innej choroby bo nie mam wszystkich objawów choć miano ANA to 1/1280 a ANA 2 to 1/5120. Nie wiem co robić.

Dzień Dobry Pani,

Pomyślałam o zadbaniu o suplementację Pani, czynnym biologicznie magnezem, witaminami z grupy B: B 2, B 1, B 12, witaminą D 3, kwasem foliowym ( w porozumieniu z lekarzem prowadzącym Panią).

Życzę Pani tylko dobrego samopoczucia,
Irena Mielnik-Madej