DlaczegO mam mrowienia paliczków i czoła?

mrowienia? Dzień dobry.od kilku dni mam mówienie palców u rąk czoła policzków ucisk w czole bóle głowy w okolicy czoła. Czaswm czuje zimne dlonie. Mialam robiony Rezonans głowy który wyszedł dobrze. RTG kręgosłupa wykazało zniesiona lordoza szyjana Pogłębiona kyfoze kręgosłupa piersiowego i lordoze kręgosłup ledzwiowego drobne wyciągnięcia kostne w krawędziach trzonów piersiowych w miejscu największego wycięcia. Badania morfologia normie .magnez potas żelazo też tsh cukier alat aspat kreatynina bilirubina cholesterol w normie. Usg brzucha ok Doppler szyji .Kreta Lica z odcinkowym przyspieszeniem prędkości przepływu.Hemodynamicznie istotnych zwężen badanie nie wykazało. Kształt spektrum i prędkości w granicach normy .LVA o szer.3 mm nieco kręta. Przepływ w obu tętnicach tt kregowych domózgowy. Czym mogą być spowodowane takie objawy . Czasem czuje zimne dłonie.

Witam! Wskazana konsultacja neurologiczna, ale nie należy zapominać, że podobne objawy, nie za bardzo powiązane za sobą anatomicznie, przy prawidłowych wynikach badań pracownianych mogą dawać problemy emocjonalne. Analizując opis przedstawiony przez Panią, można doszukać się bardzo dużego zaangażowania emocjonalnego, co może jeszcze bardziej uprawdopodobnić podejrzenie podłoża emocjonalnego opisanych dolegliwości. Przy tym ostatnim wariancie jest duża szansa na uzyskanie poprawy lub nawet wyleczenia przy użyciu psychoterapii, być może ze wsparciem lekami z grupy SNRI (poza działaniem p/depresyjnym i p/lekowym mają także silne działanie p/bólowe typu neuropatii i neuralgii). Powodzenia W. Łuczkowski.