Dlaczego mam takie bóle żołądka?

Od lat choruje na nerwicę lękowa i depresję.Bralam sertagen 3 lata ale lekarz uznał że jest lepiej i od roku nie biorę.Od ponad miesiąca boli mnie żołądek,miewam zgagę i chrype.Zoladek boli mnie głównie po jedzeniu.Zrobilam gastroskopię.Gastrolog powiedział że jestem zupełnie zdrowa,badanie wyszło bardzo dobrze.Czy to możliwe że przez nerwy odczuwam ból żołądka i pozostałe dolegliwości?Nie ukrywam,że wciąż czuję niepokój,szybko się denerwuje i znów odczuwam,że moje istnienie nie ma sensu.Z góry dziękuję za odpowiedź.

Dzień dobry, oczywiście jest możliwe, że objawy o których Pani napisała mogą mieć związek z zaburzeniami lękowymi. Proszę skorzystać z psychoterapii i porozmawiać o tym z psychologiem, jak sobie radzić na co dzień z trudnościami.

Pozdrawiam serdecznie