Dlaczego odczuwam kaszel i ściekającą wydzielinę w gardle?

Witam od 3 lat meczy mnie kaszel,cos scieka mi po gardle,nie przesypiam juz nocy tak chrzakam ,charcze i kaszle.mam metaliczny smak,lapia mnie kurcze pod zebrami na przeponie po cwiczeniach.ostatnio nie cwicze bo cisnienie rozsadza mi glowe.laryngolog -czyste zatoki na zdjeciu,pulmonolog czysto,gastrolog czysto.moj lekarz podejrzewa refluks,poprzedni tez to podejrzewa.bralam IPP na refluks nic nie dalo,mam zgage,odbija mi sie,laskocze gardlo ktore mam juz wyschniete na wior,ciagle odchrzakiwanie czegos niszczy mi zycie,nie pracuje i nie mam juz znajomych,latwo sie denerwuje i mam napady leku,lekarz podejrzewa tez nerwice ale jaka,taka ktora ma wplyw na zoladek.?mam nadwage waze 84 kg przy wzroscie 171 cm,w rodzinie byly przypadki nerwicy, problemow zoladkowych z cisnieniem ,.czuje w przelyku i brzuchu pelno powietrza,na usg brzucha wyszlo wszystko czyste i liczne pecherzyki powietrza w jelitach,boli mnie juz gardlo od tego kaslania,jestem biernym palaczem,mam troche plesni w domu,ale zyje w takim srodowisku od lat i nic mi nie bylo.rok temu skoczyla mi waga o 10 kg bo czesto jadalam fast foody,ale czy odrazu dorobilam sie problemow z zoladkiem i to takich ze zyc juz nie chce.ten kaszel mnie wykonczy a lekarz wypisuje mi co chwila recepty na leki ktore nic nie daja.nos mam czesto zatkany,boli mnie przy nacisku pod zebrami,ciagle wydaje mi sie ze mam wzdety brzuch,po jedzeniu kaszle tak ze dostane jakiegos ataku,.Zaden lekarz nic mi konkretnego nie powiedzial,morfologia jest ok,kał tez.co mam robic,juz nawet brakuje mi sliny na przelykanie.

Witam, w takim wypadku, kiedy wykluczyła Pani somatyczne przyczyny swoich dolegliwości, sugerowałabym wizytę u psychiatry, który zadecyduje, czy jest potrzeba leczenia farmakologicznego. Jeśli po nim objawy ustąpią, to będzie wskazywało nerwicę. Najlepiej równolegle sprawdza się psychoterapia.