Gastritis biliaris na żołądku

Witam od października mam stwierdzonych gastritis biliaris na zoladku.Odzwiernik dwunastnica przelyk w porządku. Brak wrzodow wynik krwi w normie. Objawy to nudnosci częste oddawanie gazów puste odbijanie stolec raz miękki nie płynny raz twardy czasem podczas jednego posiedzenia pół twardego pół miękkiego.uczucie kwasowości goryczy w ustach. Nerwica. Leki ipp nie przynoszą efektu tylko dieta lekkostrawna. Czekam na wyniki ph24 i manometria która lekarka nie zauważyła nic nie pokojacego.

Witam
Prawdopodobnie opisane objawy są przejawem nerwicy , która daje symptomy psychosomatyczne , dlatego lekarka nie zauważyła nic niepokojącego., bo badanie wykazuje normę. Proponuję psychoterapię, która poprzez pracę z emocjami i objawami "rozkminuje" przyczyny dolegliwości i uwolni od nich.
Pozdrawiam
Anna Szyda