Zapytaj lekarza

1 , 0 1 2 , 2 6 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Gastritis biliaris na żołądku

Witam od października mam stwierdzonych gastritis biliaris na zoladku.Odzwiernik dwunastnica przelyk w porządku. Brak wrzodow wynik krwi w normie. Objawy to nudnosci częste oddawanie gazów puste odbijanie stolec raz miękki nie płynny raz twardy czasem podczas jednego posiedzenia pół twardego pół miękkiego.uczucie kwasowości goryczy w ustach. Nerwica. Leki ipp nie przynoszą efektu tylko dieta lekkostrawna. Czekam na wyniki ph24 i manometria która lekarka nie zauważyła nic nie pokojacego.
MĘŻCZYZNA, 33 LAT ponad rok temu

Zatrucie grzybami - powikłania

Powikłania występujące po zatruciu grzybami i skuteczność działania podanych leków uzależnione są od czasu, w jakim pacjent zgłosi się do lekarza. Informacji na temat możliwych powikłań występujących po zatruciu grzybami, udziela toksykolog, dr Piotr Burda.

Witam Pana, opisane przez Pana objawy są spowodowane nadmiernym stresem. Proszę się zastanowić kiedy, gdzie i jak często doświadcza Pan stresu. Życie w nadmiernym stresie często prowadzi do zaburzeń nerwicowych, które są przyczyną występowania zaburzeń somatycznych (np: gastrologicznych, kardiologicznych, neurologicznych). Koniecznie powinien Pan się zgłosić do psychologa czy psychoterapeuty kontynuując przy tym zalecenia dietetyka oraz lekarzy. Życzę powodzenia i pozdrawiam!

umów wizytę 0

Witam Prawdopodobnie opisane objawy są przejawem nerwicy , która daje symptomy psychosomatyczne , dlatego lekarka nie zauważyła nic niepokojącego., bo badanie wykazuje normę. Proponuję psychoterapię, która poprzez pracę z emocjami i objawami "rozkminuje" przyczyny dolegliwości i uwolni od nich. Pozdrawiam Anna Szyda

Psycholog kliniczny i psychoterapeuta.
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety