Problemy gastryczne, zaczerwienienie twarzy i szyi oraz bóle pleców

Od kilku lat mam problemy gastryczne(wzdęciaprzelewanie,częste biegunki,ucisk w dołku,pełnośći ból w nadbrz.noc i dzień)),gastrolog zlecił,gasrosk,kolon.tk brzucha są ok.to było 2lata temu.od około roku doszło zaczerwienie twarzy i szyi,intensywne i trwające.od kilku tygodni ból się nasilł i doszły bóle pleców.ca19,9,cea,ca125 w normie,chromogr..a. <10,a normy(0,00-100,0),waga od lat72-75kg.moje objawy pasują do najgorszych chorób.jakie badania jeszcze zrobić?diag.jelito drażli.nie pasuje zupełn

Lek. Katarzyna Szymczak

Radziłabym udać się do reumatologa, skoro diagnostyka gastroenterologiczna została zakończona.
Pozdrawiam