Co robić z tymi silnymi bólami brzucha?

Witam, potrzebuje pomocy. Od ponad roku męczę się z ogromnymi bólami brzucha, są to bardzo mocne skórcze brzucha, które odbierają mi oddech. Ból jest tak silny że zdarza mi się krzyczeć z bólu. Skórcze są codziennie, około 5-10 razy i trwają po około 30 sekund i więcej. Niedawno stwierdzono u mnie (po gastroskopii) zakażenie Helicobacter pylori. 2 tygodniowa terapia antybiotykami i IPP bezskuteczne. Stwierdzono również Gastropatie rumieniową. Z wyników krwii problem stanowią: CRP: 35 mg OB: 42 Płytki krwii: 508 tys Żelazo: 14 ug Terminy do gastrologa dalekie, a bóle spędzają sen z powiek. Co mi może być? Czy to coś bardzo poważnego? Stresuje się bardzo, nie mam sił na codzienne czynności, czasem nawet ciężko wstać z łóżka. Pomocy

Równocześnie proszę rozważyć nietolerancję innych składników pokarmowych (musi Pani obserwować, czy określone produkty nasilają dolegliwości). Równocześnie musi znaleźć się Pani pod opieką gastroenterologa.