Codzienne wymiotowanie a bulimia

Cześć. Chyba mam bulimię. Wymiotuję kilka razy dziennie. Gdy chce przestać, zrobić sobie chociaż dzień przerwy - nie potrafię przestać. Cały czas boli mnie gardło, przy połykaniu nawet śliny. Mam podrażniony przełyk, jest cały czerwony. Mam lekko chrypkę i kaszel. Poza tym często wymiotuję z krwią. Chciałam się dowiedzieć jakie może spustoszenie w moim organizmie doprowadzić to zachowanie (wymioty) jeśli będzie to trwało jeszcze z kilka miesięcy czy lat? Do psychologa już chodzę jak coś.
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie, Częste wymiotowanie prowadzi do odwodnienia organizmu, a co za tym idzie do utraty cennych dla niego pierwiastków - między innymi potasu. Niedobór potasu z kolei powoduje pogorszenie stanu skóry, zaburzenia koncentracji uwagi oraz funkcjonowania pamięci jak również zaburzenia pracy serca. Inne konsekwencje prowokowania wymiotów to między innymi owrzodzenia jamy ustnej, gardła, obrzęk ślinianek, perforacja żołądka, zapalenie gruczołów trawiennych,próchnica oraz opuchlizna dłoni i stóp. Mam nadzieję, że psycholog, do którego chodzisz wie o Twoich problemach - tylko jeśli zna prawdę będzie w stanie Ci pomóc. Pozdrawiam