Czy przy nerwicy mogą być stany podgorączkowe?

Witam. Choruje na nerwice lekowa od 8 lat. Czy przy nerwicy moga byc stany podgoraczkowe? Caly czas moja temperatura wynosi 37,2-37,3 od kilku lat. Pamietam, ze jakos na poczatku mojej nerwicy wyladowalam na neurologii, bo od 6 dni bolala mnie glowa non stop i zadne leki nie pomagaly, lekarz zmierzyl mi temperature i bylo wlasnie 37,3-37,5, zdziwilam sie wtedy, ale poniewaz mialam ten silny bol glowy i ta podwyzszona temperature to lekarz zdecydowal o punkcji (wynik prawidlowy). Gdy jestem w duzym stresie to od razu czuje goraco na twarzy, jakbym miala rozpalone poliki i wtedy temp dochodzi do 37,5. Morfologie z rozmazem mam dobra, ob i crp w normie, glukoza, proby watrobowe, kreatynina, RF tez w normie. Choruje na niedoczynnosc tarczycy jednak TSH mam w normie 2,053. No wiec lekarz rodzinny rozklada rece i mowi, ze te stany podgoraczkowe od nerwicy, a psychiatra twierdzi, ze gdzie indziej trzeba szukac, bo podwyzszona temperatura nie jest objawem somatycznym. No i juz sama nie wiem. W kwietniu mam endokrynologa i zamierzam poprosic lekarke o badania nadnerczy, chce tez zrobic sobie testy na bolerioze.

Witam,
zalecana jest konsultacja neurologiczna i diagnostyka w kierunku boreliozy oraz wymagane jest leczenie "nerwicy" metodą psychoterapii poznawczo- behawioralnej - skuteczna metoda w leczeniu zaburzeń lękowych.
Pozdrawiam serdecznie