Ból w dole pleców, gorączka, wzdęcia i mleczny posmak w ustach

Witam mam tak od roku ból w dole pleców, co jakiś czas przytrafia mi się gorączka i ból taki jak przy porodzie trwający ok 15min,, wzdęcia,do tego od 2 mc dołączył mleczny posmak w ustach a teraz brak miesiączki wykluczyłam ciąże testy posiewowe i zwykłe ciążowe negatywne,, spada mi ciśnienie jestem senna,, myślałam że to depresja,, ale chyba nie,no i bez powodu bolą mnie np palce u rak i pięty,,czy konieczne są jakieś badania jeśli tak to jakie
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie.
W tym wypadku jak najbardziej wskazane są podstawowe badania. Dolegliwości nie są bowiem swoiste, mogą wiązać się z występowaniem co najmniej kilku jednostek chorobowych. W pierwszej kolejności warto wykonać podstawowe badania krwi (morfologia z rozmazem, jonogram, ocena funkcji tarczycy - TSH, fT3, fT4) i udać się do lekarza rodzinnego, który po przeprowadzeniu bezpośredniego badania zdecyduje o kierunku dalszej diagnostyki (zaburzenia hormonalne, choroba zwyrodnieniowa kręgosłupa. choroby przewodu pokarmowego).