Bóle brzucha i alergie

Witam Od bardzo długiego czasu mam bóle brzucha. Zdiagnozowana alergia na mleko, jajka, orzechy, czekoladę, cytrusy, paprykę, jabłka i inne. Od około pół roku bóle bardzo się nasiliły szczególnie po zjedzeniu owocu, wypiciu soku owocowego-reakcja jest natychmiastowa. Ból brzucha po lewej stronie-pod serem-ból głowy i lekkie nudności. Wyniki krwi nic nie wykazały-niski poziom żelaza. Endoskopia ok 5 lat temu i usg-nic nie wykazały. Kolejna endoskopia za 2 tyg. Szukam pomysłów

Aleksander Ropielewski

W świetle podanych informacji w pierwszej kolejności podejrzewałbym natychmiastową reakcję alergiczną. Wykonałbym badania prowokacji pokarmowej.