Co jest powodem bólu serca i czerwonych plam na ciele?

Opisze to tak: Mam 22 lata Mam blok serca przedsionkowo-komorowy III stopnia, bez rozrusznika z powodu podejrzenia że jest wrodzony, nie mam z tym większego problemu ale mam inne objawy, oraz złe wyniki. Objawy: - teraz rzadko występujące czerwone plamy na ciele po tym jak za duzo zjem nabiału -ciagle zmęczenie -ból żołądka czasami -problemy ze stawami( na prześwietleniu kolan zwyrodnienie) - czasami ból z tylu pleców na wysokości niższych kości po prawej stronie Wyniki które robiłam: -TSH ( pierwsze baranie 8 drugie 3,84) Ft3, ft4, anty Tpo, anty tg w normie -estrogen ( mniej niż 5) przy braniu tabletek antykoncepcyjnych -ferrytyna na poziomie 6 Kortyzol badany o 9 rano poziom 35

Lek. Wojciech Zygmunt

Polecam wizytę u reumatologa, gdyż opisane dolegliwości mogą świadczyć o rozwijającej się u pani chorobie układowej o charakterze autoimmunologicznym. Pozdrawiam i życzę zdrowia.