Co oznacza ból brzucha i upławy?

Witam serdecznie jestem 3 tyg po operacji. Krew w brzuchu źródła nie znaleziono. Wszystkie narządy prawidłowe stwierdzone na USG, TK jak i podczas operacji przez chirurga ogólnego. Wynik Beta HCG ujemny więc nie była to ciąża pozamaciczna, CRP też nie wykazało stanu zapalnego więc skąd w moim brzuchu litr krwi diagnozowało mnie kilku lekarzy i nikt nic nie wie, nikt nie potrafi mi tego wytłumaczyć. Jedynie co to przy okazji została mi usunięta torbiel jajnika lewego. Cięcie miałam jak do cesarki. 2 dni po operacji dostałam miesiączkę 5 dni przed terminem trwała ona dziwnie bo tylko 2-3 dni. dostałam dokładnie 26 grudnia. Od kilku dni mam kłucia prawego jajnika Natomiast dzisiaj mam ból w dole brzucha jak podczas miesiączki i białe ciągnące upławy. Czy takie objawy są prawidłowe. Kiedy mogę się spodziewać kolejnej miesiączki? Na ogół miesiączkuję regularnie /- 2 dni. ale poprzednia była wcześniej i trwała dużo krócej. Byłam tydzień temu u ginekologa na kontroli sprawdził bliznę ale nie badał kazał się zgłosić za 2 miesiące. Nie wiem czy opisywane przeze mnie objawy powinny mnie niepokoić. Czy jest to wszystko proces gojenia po operacji. Wewnątrz mam 4 ciecia z tego co lekarz mówił ale niby mięśnie nie były rozrywane i nawet już teraz pozwolił mi ćwiczyć brzuszki czego oczywiście ze strachu nie robię na wszystko przyjdzie czas. Podsumowując jest tu wielu specjalistów więc może ktoś coś zaproponuje ta niewiedza co to było i strach czy znowu nie wróci jest paraliżująca a w domu 2 dzieci i maż w delegacji :( Czy pobolewania brzucha jak opisuje są normalne po tego typu operacji. Do tej pory był to ból taki jak ma się boleści a dziś jest to ból typowy jak przy czy przed okresem. Nie są to jakieś mega silne bóle nie biorę nic przeciwbólowego. Dodam że wypróżniam się regularnie codziennie z małym kłopotem ale bardziej psychicznym boję się spiąć za bardzo wiec troszkę mi z tym schodzi. Bardzo proszę o pilną odpowiedź pozdrawiam serdecznie.

DO Ginekologa!
Do pełnej konsultacji z wynikami i badań laboratoryjnych!

Jaki ogólny stan zdrowia, sprawność, waga, inne schorzenia? ; Jaki nastrój, sen?
Jakie leczenie, do omówienia po zbadaniu Pacjenta .

Pozdrawiam