Zapytaj lekarza

1 , 0 1 1 , 3 6 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co oznaczają problemy z ciągłym osłabieniem, sennością oraz brakiem koncentracji?

Witam, Mam 26 lat. Od kilku lat mam problemy z ciągłym osłabieniem, sennością oraz brakiem koncentracji. Często temu towarzyszą bóle mięśni i nerwowość. Od 3 lat biore leki na depresję. Natomiast obecnie samopoczucie i sytuacja zyciowa jest bardzo dobra, a dolegliwości wracają. Zainteresowałam się tematem chorób tarczycy. Zrobiłam badania : TSH 2,16 FT3 3,01 FT4 0,92 podwyższone trójglicerydy od zawsze. Dodam, że wcześniejsze lata TSH miałam zawsze powyzej 2,5. Proszę o poradę. Dziękuję.
KOBIETA, 26 LAT 5 miesięcy temu

Jak należy dbać o układ odpornościowy?

Układ immunologiczny to potężna broń w walce z różnymi chorobami. Czy wiesz, jak o niego zadbać, by cieszyć się zdrowiem przez długi czas? Obejrzyj film i zapoznaj się z wypowiedzią eksperta na ten temat.

Witam!
Opisywany przez Panią stan przy prawidłowych badaniach laboratoryjnych sugeruje tło nerwicowe. Od 3 lat leczy się Pani na depresję (efekt jak widać). Może wskazane by było porozmawiać z lekarzem leczącym i ustalić jakąś strategię leczenia! Wskazana także odpowiednia forma psychoterapii. Może to co leczycie nie jest depresją tylko pewną formą nerwicy?
Życzę powodzenia
W. Łuczkowski.

umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety