Zapytaj lekarza

1 , 0 1 4 , 9 6 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co oznaczają problemy z ciągłym osłabieniem, sennością oraz brakiem koncentracji?

Witam, Mam 26 lat. Od kilku lat mam problemy z ciągłym osłabieniem, sennością oraz brakiem koncentracji. Często temu towarzyszą bóle mięśni i nerwowość. Od 3 lat biore leki na depresję. Natomiast obecnie samopoczucie i sytuacja zyciowa jest bardzo dobra, a dolegliwości wracają. Zainteresowałam się tematem chorób tarczycy. Zrobiłam badania : TSH 2,16 FT3 3,01 FT4 0,92 podwyższone trójglicerydy od zawsze. Dodam, że wcześniejsze lata TSH miałam zawsze powyzej 2,5. Proszę o poradę. Dziękuję.
KOBIETA, 26 LAT 9 miesięcy temu

Witam! Opisywany przez Panią stan przy prawidłowych badaniach laboratoryjnych sugeruje tło nerwicowe. Od 3 lat leczy się Pani na depresję (efekt jak widać). Może wskazane by było porozmawiać z lekarzem leczącym i ustalić jakąś strategię leczenia! Wskazana także odpowiednia forma psychoterapii. Może to co leczycie nie jest depresją tylko pewną formą nerwicy? Życzę powodzenia W. Łuczkowski.

0

WItam, nie widać tu nic niezwykłego, ale może skonsultować endokrynologa. Te symptomy to omgę być skutki uboczne leków. Może powinna Pani poradzić się także u psychoterapeuty. Pozdrawiam

Psychoterapeuta, psychosomatyk, coach, hipnoterapeuta i trener mentalny.
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety