Czy rzeczywiście w taki sposób objawia się nerwica?

Witam, dwóch lekarzy zdiagnozowało u mnie nerwice miałem straszne lęki, że zaraz umrę, że zaraz coś się stanie wszystko zaczęło się po alkoholu gdzieś w lutym drgały mi powieki, dżumy w uszach i pulsowanie z lewej strony od Lewego sutka włącznie aż po żołądek co mnie bardzo niepokoi. Byłem na badaniach zrobiłem morfologie, witaminowe, rentgen głowy, EKG serca i USG jamy brzusznej wszystko w najlepszym porządku. Lekarz przepisał mi bellergot i bibloc jedząc te tabletki przeszły mi te głupie myśli pozostał jedynie szum w uszach i pulsowanie z lewej strony które jest bezbolesne i nie czuje tego tylko jak patrzę to widzę. Do tego jakieś dwa tygodnie temu doszły tak jakby duszności muszę wziąć co jakiś czas głębszy oddech. Czy to jest na pewno nerwica? Jeśli tak ile trwa takie pulsowanie?

Teraz może nieco rzadziej. Bibloc to lek chętnie stosowany przez kardiologów. Opisane objawy trzeba koniecznie skonsultować z lekarze leczącym! On(a) będą wiedzieli co z tym zrobić, jak dalej postępować.

Pozdrawiam.