Dlaczego kobietę boli wszystko oprócz paznokci i włosów?

Mam problem z mamą,która dosłownie boli wszystko oprócz paznokci i włosów. Od kilkunastu miesięcy boli ja strasznie podbrzusze ze często nie może chodzić po lewej stronie i ten bol sie ciągle utrzymuje. Byla z tym u ginekologa to ginekolog niewiedziala co jej jest...moze wyrostek ... Tylko ze wyrostek jest po prawej stronie:/i kazała jej pojsc do rodzinnego. I to ma byc ginekolog? Powinna natychmiast zrobic usg wszystko sprawdzić kobiece sprawy. Boli ja strasznie kręgosłup ,żołądek ma sciski i gdy cos zjee to zaraz boli ja . boli ja pierś i pacha gdzie wyczula guzka i poszla do rodzinnego która stwierdzila ze to zerwane ścięgna i dala lek przeciwbolowy ktory nic nie pomogl. I to ma byc lekarz? Powinna odrazu dostac skierowanie na usg piersi pachy. Codziennie bandazuje mocno łydki bo jej puchna bola i w nocy nie spi z bolu. Dretwieja jej ręce i krzywia sie palce to usłyszała od lekarza ze toz pracy i powinna zmienic. I to ma byc lekarz?nic nie dostała ito chyba kpina jakaś. Ma straszne bole glowy z tyłu jednej strony az ma wymioty i leki nie pomagają. Byla w szpitalu z 2lata temu bo omal nie doszło do sepsy i lezala z tydzien z gorączka 40stopni i wyszła nie wieedzac co jej bylo. Widać ze ja wszystko boli na raz Codziennie. Dodam ze ma ciagle zawroty głowy które trwaja non stop. Martwie sie o mame bo na prawdę jest wazna dla mnie i nie chce żeby tak cierpiała. A gdy pojdziesz do lekarza to wyjdziesz z niczym. Proszę o porade. Mama jest mloda osoba.

Szanowna Pani,
jeśli badania są prawidłowe, objawy mogą mieć podłoże psychogenne, tzn. czynnik psychiczny jest przyczyną problemu, w takim przypadku zalecane jest kompleksowe leczenie psychiatryczne, wskazana jest psychoterapia - systematycznie. W tym celu zalecana jest diagnostyka w Poradni Zdrowia Psychicznego (NFZ).
Wymagana jest konsultacja neurologiczna, kompleksowa diagnostyka - rezonans magnetyczny, zalecałabym zmienić stosunek do lekarzy.
Pozdrawiam serdecznie