Dlaczego mam te drętwienia?

Witam.Syn ma 21 lat towarzyszą mu przewlekłe bóle kręgosłupa z drętwieniem nóg zrobił rezonans opis wyniku to:Spłycenie fizjologicznej lordozy lędźwiowej.Na poziomie Th11/Th12 wykazano zmiany degeneracyjne krążka m/l widoczne pod postacją obniżenia wysokości i intensywności sygnału T2,dość duża dolna przepuklina dotrzonowa na tym poziomie ze zniekształceniem górnej blaszki granicznej Th12 odpowiadającym nadłamaniu blaszki (przebytemu z bardzo dyskretnym pasmem obrzęku )dyskretne kyfotyczne ugięcie kręgosłupa na tym poziomie i dokanałowe uwypuklenie krążka m/k powodują modelowanie przedniej powierzchni końcowego odcinka rdzenia kręgowego .Na poziomie L4/L5 wykazano centralno-lewoboczna przepuklinę krążka m/k uciskającą worek oponowy konflikt z korzeniami nerwowymi po stronie lewej. Moje pytanie brzmi co się z tym wiąże i jaki proces leczenia go czeka?

OBRAZ MRI DO INTERPRETACJI KLINICZNEJ, po zbadaniu Pacjenta WAŻNY PACJENT I OBJAWY< DOLEGLIWOŚCI Konieczny pełny wywiad i badanie najlepiej pełna ocena NEUROLOGICZNA

Ważne objawy, historia leczenia ; stan ogólny pacjenta, schorzenia współistniejące, stosowane terapie, tryb życia, tryb pracy; Badanie ogólne i specjalistyczne Historia leczenia ? Objawy depresji częste po udarze mózgu ; Pozdrawiam i zapraszam na pełną konsultację / telekonsultację