Dlaczego moje stopy puchną?

Dzień dobry, Od początku maja puchną mi obie stopy. Obie ale lewa bardziej. Zrobiłam wszystkie badania: krew: sód, potas, próby wątrobowe, Kreatyninę, kwas moczowy, tarczycę, zbadałam mocz, zrobiłam usg jamy brzusznej, rtg stóp, rtg odcinka lędźwiowego, miałam robione ekg, zbadałam ddimmery, zrobiłam dopplera- wszystkie wyniki są w normie. Zaden wynik nie wskazuje na jakąś chorobę. Byłam u ortopedy i chirurga naczyniowego- również nie mogli dojść do przyczyny. Nogi są strasznie nabrzmiałe, nadlane kostki, ale bezbolesne. Chodziłam na limfodrenaże ale nie przynosiły efektów. Mam niedoczynność tarczycy ale wszystko jest unormowane. Nogi puchną niezależnie czy jest chłodniej czy ciepłej, oraz czy pije więcej wody czy mniej. Proszę o poradę. Przez opuchliznę nogi ciągną i ciężko się chodzi. Już nie wiem do jakiego Specjalisty się zgłosić.
KOBIETA, 31 LAT 10 miesięcy temu

Dzień dobry.

Warto jeszcze z konsultować objawy ze swoim lekarzem ginekologiem aby wykluczyć schorzeń ginekologicznych.

Jeśli okaże się, że jest wszystko w porządku w tej sytuacji nic nie stoi na przeszkodzie aby odwiedzić dobrego Naturopata który do opisanych objawów podejdzie holistyczne i zleci odpowiednie zalecenia ze współpracy z lekarzem który prowadzi Pani diagnostykę.

Pozdrawiam