Dlaczego po zjedzeniu nadal mnie ssie?

Witam Zaobserwowałam coś dziwnego w moim organizmie. Była godzina 19.. czułam lekko glod, ale nic nie jadłam ponieważ staram się już o tej godzinie nic nie jeść. Chłopak zaczął sobie robic, około godziny 21 kanapkę, to też zjadlam. Nie wiem dlaczego tak się dzieje, ale po zjedzeniu jednek kanapki, czuje się bardziej głodna, ssie mnie itd. to nie pierwszy raz jak coś takiego mnie sotyka. Dlaczego tak się dzieje ?

Lek. Paweł Szadkowski

Podczas przyjmowania pokarmu nasz organizm rozpoczyna proces trawienia w tym również wydzielania soku żołądkowego i innych enzymów trawiennych. W przypadku dostarczenia bardzo małej ilości pokarmu nadmiar soku żołądkowego może wywoływać wywoływać u Pani uczucie głodu, tak jak na przykład po wypiciu filiżanki mocnej kawy. Jeśli jednak miałaby pani objawy hipoglikemii po spożyciu posiłku, takie jak drżenie rąk, zawroty głowy, silny głód, należy udać się do lekarza w celu zbadania i ewentualnie pogłębienie diagnostyki.