Dolegliwości głowy i oczu - gdzie się udać?

Witam, mam 32 lata w maju 2018 pojawiła się pierwsza dolegliwość którą było tak jakby mocne uderzenie w głowę, uderzenie gorąca i zawroty głowy powodujące słabą koordynację ruchową, badania oczu , tomografia głowy prześwietlenie płuc usg jamy brzusznej nic nie wykazało prócz złogów w pęcherzyku żółciowym. Po zastosowaniu leczenia na zawroty głowy trochę wszystko ustąpiło. Pobolewało mnie natomiast w prawym boku brzucha, w listopadzie zrobiłem koloskopię i wykazała tylko ostre zagięcie wątrobowe. Aktualnie jestem drugi miesiąc po usunięciu pęcherzyka żółciowego i pojawiły się kolejne zawroty głowy oraz kilkudniowe skoki pulsu powyżej 130. Badanie kompleksowe krwi wszystko w normie porada kardiologiczna echo serca i ekg w normie. Czuję ciągłe zmęczenie jakbym nie miał sił zawroty głowy kilka razy na dzień ale nie tak bardzo silne jak były wcześniej. Ale jednak są co mam robić gdzie się udać po poradę, jakie jeszcze badania zrobić. Proszę o poradę.

Jeśli puls jest powyżej 130 i utrzymuje się tak długo jak Pan opisuje to proponuję badanie Holtera z zapisywaniem godzin występowania zawrotów w dniu tego badania, przy interpretacji Holtera można będzie się wypowiedzieć czy przyczyną są zaburzenia rytmu w czasie zawrotów, niezależnie laryngolog też powinien Pana zbadać.