Jak skutecznie i niedrogo schudnąć z ud i brzucha?

Jestem kobieta mam 14 lat 178cm wzrostu moja masa ciała wynosi 63kg .Gram w siatkówkę i sporo pływam. próbując się  odchudzać uprawiałam różne sporty (np. jazdę na rowerze) ale większość ciekawych z nich można uprawiać w lato, nie stosowałam żadnych diet i nie mam chorób dziedzicznych takich jak nadwaga. Nawet nie mam otyłości ... chce się  pozbyć tkanki tłuszczowej ;) jadłospis: nie mam określonego jadłospisu i nie choruje na żadne choroby.

Witam,

Przy obecnej masie ciała zdecydowanie nie powinnaś podejmować odchudzania, gdyż możesz sobie zaszkodzić.
Odnośnie brzuszka, to prawdopodobnie wcale nie jest on "nadmiernie wypukły", lecz po prostu charakteryzuje Cię krytyczne podejście do własnego ciała.
Pamiętaj, aby je kochać takim, jakie jest.

To, co możesz zrobić dla płaskiego brzuszka, to regularnie ćwiczyć.
Propozycje takich ćwiczeń, które możesz wykonywać w domu (o ile jesteś całkowicie zdrowa i będą nadzorować Cię rodzice), znajdziesz w serwisie: www.abccwiczenia.pl

Pozdrawiam, głowa do góry!

__________________________
O wszystkich decyzjach informuj rodziców i to z nimi je konsultuj.