Jaka mogła być przyczyna omdlenia u 26-latki?

Dzień dobry Kilka miesięcy temu zemdlałam. Badania przeprowadzone na sorze nic nie wykazały. Wypuszczono mnie do domu ze skierowaniem do kardiologa i neurologa. Kardiolog zrobił ekg - bez zmian i echo serca - wszystko w porządku. Naeurolog zlecił ct głowy z kontrastem - bez zmian oraz eeg głowy oto wynik: Rytm alfa obfity, symetryczny o częstotliwości 9-13 Hz o amplit. ok 20-60uv R.Z. zaznaczona. W lewostronnych odprow. czołowo-skroniowych pojawiają się w czasie Hv. nieliczne 1 sek. napadowe serie fal theta o częst. 4-7 Hz i wolnych ostrych o amplit ok. 40-80 uv na które nakładają się artefakty mięśniowe Fs nie nasila zmian. Wniosek: Zapis ze zmianami patolo. w lewostronnych odprow. czołowo-skroniowych z tendencją do napadowości w czasie Hv. Neurolog powiedział, że są zmiany patologiczne w mózgu i wysłał w trybie pilnym na rezonans magnetyczny z kontrastem. Co to może być. Czy to stwardnienie rozsiane, padaczka, migrena. Ja czuję się ogólnie żle, chodze jak pijana, znosi mnie na boki, mam drętwienia ciała i ogólne osłabienie mięśni. Bolą mnie stawy i strzela mi w nich. Bardzo proszę o poradę zanim będę miała termin kolejnego badania.

Do pełnej konsultacji neurologicznej, do omówienia z Lekarzem, Ważny wywiad, stan Pacjenta, wyniki badań. Ważny spokój, regularny tryb życia, sen, unikanie używek
TK GŁOWY W NORMIE ; EEG do obserwacji, do interpretacji klinicznej Podane wyniki badań ; " ct głowy z kontrastem - bez zmian . EEG głowy oto wynik: Rytm alfa obfity, symetryczny o częstotliwości 9-13 Hz o amplitudzie. ok 20-60uv. R.Z. zaznaczona. W lewostronnych odprow. czołowo-skroniowych pojawiają się w czasie Hv. nieliczne 1 sek. napadowe serie fal theta o częstotliwości 4-7 Hz i wolnych ostrych o amplit ok. 40-80 uv na które nakładają się artefakty mięśniowe ; Fs nie nasila zmian. Wniosek: Zapis ze zmianami patologicznymi w lewostronnych odprowadzeniach czołowo-skroniowych, z tendencją do napadowości w czasie Hv"
Nie wiem czy spieszyć się z MRI, może za rok ? ; " Ja czuję się ogólnie żle, chodze jak pijana, znosi mnie na boki, mam drętwienia ciała i ogólne osłabienie mięśni. Bolą mnie stawy i strzela mi w nich. "
Jak tarczyca, miesiączki, hormony?? Konieczna pełna konsultacja, wywiad, rozmowa, badanie neurologiczne, ocena stanu zdrowia i nastroju, trybu życia i pracy. Pozdrawiam i zapraszam