O czym świadczą bóle brzucha po środku promieniujące do prawej części pleców?

Witam od trzech miesięcy mam straszne bóle brzucha po środku promieniujące do prawej części pleców , straszne bóle głowy , utrata przytomności , drżenie rąk , przyspieszony puls , kołatanie serca , dziwny ucisk twarzy gdy robi mi się słabo , rozdrażnienie , strach przed wyjściem z domu (obawa że coś mi się stanie ) unikam kontaktu z ludźmi . Byłam u lekarza , miałam robione badania krwi , kału i moczu . MAM uszkodzoną wątrobę i refluks żołądka . Żadne leki nie przynoszą ulgi a problem się nasila

Witam!
Typowy obraz zaburzeń nerwicowych. W celu wykluczenia chorób somatycznych wskazana konsultacja neurologiczna, RM głowy, EEG. Jeżeli wszystko wypadnie prawidłowo należy kontynuować leczenie p/nerwicowe: psychoterapia plus leki p/lękowe.
Jeżeli, nie daj Borze, pojawią się jakieś zmiany w w/w badaniach to i tak należy kontynuować leczenie nawarstwień nerwicowych.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.