Przełyk Barretta, nadkwaśność, nadżerki i rany po wrzodach u 23-latki

Dzień dobry. Mam na imię Aleksandra i mam 23l. Od zeszłego roku lecze się na bóle żołądka z wymiotami i zgagą. Stwierdzono u mnie przełyk Barretta, nadkwaśność, nadżerki, pełno żółci, rany po wrzodach. Przepisano mi leki i ustalono termin kolejnej gastroskopii. Przy ostaynim badanii 11.08.15r. stwierdzono, że przełyk Barretta jest w znacznie gorszym stanie, ciągle się rozwija, a leki w ogóle nie działają. Jeszcze cos nie tak z watroba. Przelyk caly czerwony, jestem bezradna. Prosze o pomoc

- warto przywracac funkcje żołądkowe. Przed jedzeniem leki na lepsze wydzielanie soków : trochę wciśniętej cytryny. Zaoarzony imbir. Gdyby nie piekło to trochę octu jabłkowego na wodę. Poza tym enzymy : i pepsyna i jakiś kreon.
Potrzeba tez probiotyku np polski joy day
Spotkanie z dietetykiem
Na lepsze wydzielanie żółci np cholestil

Z naturalnych terapii olej z czarnuszki i siemię lniane.

Może antybiotyk Xifaxan na kilka dni żeby oczyścić jelito cienkie wtedy żołądek lepiej działa.

To kilka luźnych myśli. ...

Trudno Pani pomóc na podstawie informacji zawartych w pytaniu. Z opisu wygląda na to, że jest Pani chora prawie na wszystkie choroby żołądka na raz, a to bardzo mało prawdopodobne. Nie wiadomo też na jakiej podstawie stwierdzono, że Pani przełyk Barretta się pogarsza. Powinna Pani zasięgnąć jednak porady doświadczonego gastroenterologa.