Senność, brak koncentracji, zmęczenie i brak odporności

Witam, juz od okresu dojrzewania zmagam sie z wieczna sennoscia, brakiem koncentracji, zmeczeniem a takze brakiem odpornosci. Wyniki krwi i cukru w porzadku, dzis dostalam ponowne skierowanie na badanie wraz z tarczyca, jestem zsflustrowana poniewaz trafiam na lekarzy 60osb w 60sek, i od 6 lat nie wiem tak na prawde co mi jest, do tych objawow dochodza czeste zapalenia pecherza, bole glowy (codzienne) zawroty glowy i omdlenia, prosze o pomoc, lub naprowadzenie lekarzy ktorzy sugeruja depresje..

Warto, obok konsultacji medycznych i podstawowych badań (witaminy, minerały, hormony, morfologia itd.itp.), wybrać się na konsultację psychologiczną. Często duże obniżenie odporności, jak w Pani wypadku, jest wynikiem chronicznego stresu. Stres może bowiem prowadzić do sporego osłabienia układu odpornościowego, a jeśli jest długotrwały - również do głębszych uszkodzeń fizjologicznych. Proszę rozważyć zatem ten problem również od strony psychologicznej i w razie potrzeby podjąć terapię ukierunkowaną na zdobycie umiejętności radzenia sobie ze stresem. Pozdrawiam.