Skąd wziął się u mnie problem bólu głowy?

Od kilku tygodni boli mnie głowa. Coraz bardziej. Mam już problem ze spaniem. Dziś miałam problem z chodzeniem przez zaburzenia równowagi, problem z koncentracja. Z każdym dniem ból jest coraz silniejszy. Dziś dzwoniłam nawet na 111 ale odesłali mnie so lekarza rodzinnego. Lekarz rodzinny dał mi tramal mimo ze nie mogę go brac bo mama padaczkę fotogenna. Co prawda kilka lat bez napadów ale dalej jestem na depakinie. Z każdym dniem ból jest coraz gorszy głównie nad czołem i skronie, czuje jakby mój mózg nie miał miejsca być w mojej glowie, budze się po godzinie z szumem w uszach i nie mogę zasnąć. Od czego ten ból? Neurolog dopiero za dwa miesiące ja nie wiem jak to wytrzymać

Proszę się obserwować, jeśli ból będzie narastał (zwiększał nasilenie i częstotliwość), pojawią się dodatkowe objawy, powinna Pani zgłosić się do szpitala .Pozdrawiam