Zawroty głowy, ogólna męczliwość, silne bóle w łokciach, czasami duszności

Od roku mam złe wyniki morfologia. Robię badania co 2miesiace. WBC-15,52, Hgb-11.1, HCT-34.6, Plt-654, Pct -0,63 (nor 0,17-0,35%) rozkaz manualny-neutrofile 79%, limfocyty 15%. Mam zawroty głowy, ogólną męczliwość, silne bóle łokciach, czasami duszności,(miałam badanie PPJ(ANA2)-wyszło dobrze, usg jamy brzusznej również, klatka piersiowa -dobra, stwierdzono przewlekłe zapalenie oskrzeli, gdyż przez rok odpluwałam zieloną wydzieloną, obecnie te objawy ustąpiły, mam częste infekcje gardła.

Proszę pozostać pod opieką lekarza rodzinnego. Wszystkie dane, wyniki, wywiad i badanie fizykalne może przeprowadzić tylko lekarz w czasie wizyty.