Co powoduje symptomy bólów głowy, oczu, niespokojnych nóg, mrowienia nóg i kołatania serca?

Dzień dobry Od prawie 10 lat staram się dowiedzieć co dzieje się z moją rodziną w sprawie zdrowia. Moja mama babcia ja moje dzieci mają objawy ze strony układu pokarmowego. Ja również symptomy te odczuwam też w formie bólów głowy oczu niespokojnych nóg mrowienia nóg kolatanie serca. Głowa jakby opasana napięta oczy opuchniete. Czasem lepiej czasem gorzej. Zależy od dnia. Emocje nasilają dolegliwości także kawa i cukier. Badania na alergie pasożyty morfologia dobre. Nerwica dziedziczna?Dziękuję

Dzień dobry,
to że będzie poszukiwała Pani źródeł swoich problemów w nieprawidłowościach natury medycznej nie oznacza wcale, ze nie może Pani równolegle skorzystać ze wsparcia psychoterapeuty i/lub psychiatry - do czego zachęcam.
Najlepsze rezultaty w leczeniu nerwicy daje psychoterapia (ewentualnie w połączeniu z farmakoterapią), dlatego zachęcam Panią do zwrócenia się o pomoc do psychoterapeuty, który może pomóc Pani dotrzeć do źródła kłopotów i wypracować sposoby radzenia sobie z nimi.
Pozdrawiam serdecznie i życzę sukcesu