Zapytaj lekarza

1 , 0 1 3 , 0 6 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy to objaw guza mózgu i potrzebne jest wykonanie rezonansu mózgu?

Uczucie chwiania się i mety przed oczami. Wykonanie badania: crp, ob,morfologia,alt,kreatynina,sód, potas,tsh,żelazo,magnez,ekg, usg jamy brzusznej,cytologia,dno oka i ciśnienie srodooczne,badanie neurologiczne bez uchwytnych objawów oponowych,ogniskowych i patologicznych. Mam pytanie czy to uczucie chwiania się i mety przed oczami to objaw zaburzeń adaptacyjnych tak jak sugeruje neurolog czy może objaw guza mózgu i potrzebne jest wykonanie rezonansu mózgu?. Bardzo proszę o odpowiedź.
KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu

Czy autyzm jest wyleczalny?

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się, czy autyzm jest wyleczalny.

Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

Proponuję udać się do lekarza otolaryngologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć względem uczuciem chwiania się

umów wizytę 0

Dzień dobry. Diagnostyka medyczna nie wykazała nieprawidłowości, warto zaufać jej także w tym względzie, że być może przyczyna leży w obszarze funkcjonowania psychologicznego. Konieczność podjęcia terapii psychologicznej to lepsza wiadomość niż niepokojąca chora medyczna. Psychoterapia pozwoli Pani na powrót do równowagi i na odzyskanie komfortu życia. Myślę, ze warto. Pozdrawiam.

http://progress.warszawa.pl/

umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety