Dlaczego od pół roku mam ból podbrzusza?

Witam, ból po prawej stronie w podbrzuszu od dłuższego czasu, (okolo 6msc). Wykonane usg brzucha - wszystko dobrze Sprawdzenie przepukliny, nie ma. Badania krwi, moczu - ani jednego odchylenia w wynikach. Badania jader u urologa, wszystko w porządku. Ogólne badanie kału, także wszystko ok. Brak biegunki, krwi w stolcu, wzdęć. Mam dość szybki metabolizm. Bóle kręgosłupa w odcinku ledzwiowym i krzyzowym. W rtg kręgosłupa ledzwiowo krzyzowego AP - spłycenie lordozy ledzwiowej, niewielkie zwężenie przestrzeni m-kregowej L5/S1. Co moze powodowac ten bol, jakie badania jeszcze wykonać, do kogo się udać. Jeżeli coś niejasno napisalem, chętnie odpowiem na pytania.

Witam,

brak informacji czy wykonana diagnostyka rtg była oceniana przez lekarza prowadzącego leczenie pod kontem dolegliwości bólowych podbrzusza ? Czy prowadzi Pan aktywne życie? Nie licząc dolegliwości podbrzusza przyjmuje Pan leki nawet te bez recepty? U jakiego lekarza specjalisty był Pan z opisanymi dolegliwościami ?

Pozdrawiam