Dlaczego od pół roku mam ból podbrzusza?
Witam, ból po prawej stronie w podbrzuszu od dłuższego czasu, (okolo 6msc). Wykonane usg brzucha - wszystko dobrze Sprawdzenie przepukliny, nie ma. Badania krwi, moczu - ani jednego odchylenia w wynikach. Badania jader u urologa, wszystko w porządku. Ogólne badanie kału, także wszystko ok. Brak biegunki, krwi w stolcu, wzdęć. Mam dość szybki metabolizm. Bóle kręgosłupa w odcinku ledzwiowym i krzyzowym. W rtg kręgosłupa ledzwiowo krzyzowego AP - spłycenie lordozy ledzwiowej, niewielkie zwężenie przestrzeni m-kregowej L5/S1. Co moze powodowac ten bol, jakie badania jeszcze wykonać, do kogo się udać. Jeżeli coś niejasno napisalem, chętnie odpowiem na pytania.

MĘŻCZYZNA, 21 LAT ponad rok temu
Badania krwi - stężenie białka całkowitego
Białka są odpowiedzialne głownie za utrzymanie objętości krwi krążącej, transport wielu substancji, także odporność immunologiczną i zapalną. Więcej o białkach opowie lek. Łukasz Kowalski.
Witam,
brak informacji czy wykonana diagnostyka rtg była oceniana przez lekarza prowadzącego leczenie pod kontem dolegliwości bólowych podbrzusza ? Czy prowadzi Pan aktywne życie? Nie licząc dolegliwości podbrzusza przyjmuje Pan leki nawet te bez recepty? U jakiego lekarza specjalisty był Pan z opisanymi dolegliwościami ?
Pozdrawiam