O czym świadczy duży dyskomfort w okolicach brzucha po jedzeniu?

Witam mam 39 lat i poważny problem, od wielu lat cierpię na różne dolegliwości, między innymi; duży diskonfort w okolicach brzucha po jedzeniu i to nie ważne jakie, nawet po gotowanych warzywach, nie regularne oddawanie stolca często pierwszy kawałek dosyć twardy jak kamień a po tym dosyć luźny, także podrażniona skóra w okolicach odbytu i członka często popękana co sprawia duży dyskomfort, a także bóle w klatce i problem z oddychaniem po 3 minutach jazdy na rowerze, te ostatnie się nasiliło

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.