Co mogą oznaczać problemy ze stolcem?

witam od około 3 lat mam problemy ze stolcem nie pamiętam kiedy robiłam zdrową zwartą kupę w 100% przez dwa lata brałam tabletki antykoncepcyjne i około 4 miesiące temu odtswiałam je i przez jakis czas było dobrze myślałam że to od hormonów ale jednak nie od wczoraj znowu kał w postaci wody zółty(na papierze) i do tego bolący brzuch często obserwuje co jem i czy mi szkodzi nie szkodzą mi rzeczy ciężko strawne bo nie lecą przeze mnie jak przez sito. Dzisiaj zjem parówki nie zaszkodzą mi jutro zjem i już w połowie jedzenia mogę być na toalecie . przez długi okres brałam multilac pomagał teraz już nie brałam błonnik pomagał i chyba znowu przestaje działać . Około 3 miesięcy temu miałam robione dosłownie wszystkie badania Kolonoskopie (pobierano jelita) gastroskopie (pobierano żołądek i coś jeszcze) rezonans magnetyczny całego brzucha badań krwi nie zlicze USG jamy brzusznej badania kału i wielkie NIC

Proszę dalej stosować probiotyki, wszystko zależy jaką dietę Pani stosuje oraz ile wody wypija dziennie. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.