Co oznaczają wyniki badań u 26-latki?

Witam mam stwierdzony zespół jelita drażliwego i zaburzenia lękowe. 3 dni temu bolał mnie ząb i zrobila mi się ropa wzięłam tabletke skudexa. Na następny dzień wstałam zjadłam śniadanie, zrobiłam sobie smażony obiad a ziemniaki okrasiłam smalczykiem. Potem bolał mnie znowu ząb wzięłam apap extra i popilam woda. Mam bóle brzucha pod piersiami i bóle żołądka, nudności, dreszcze. Byłam u lekarza rodzinnego który dał mi skierowanie na wyniki morfologi krwi (c55) Gamma-glutamylotranspeptydaza (GGTP) (L31), Aminotransferaza alaninowa (ALT) (I17), Aminotransferaza asparaginianowa (AST) (I19) Wbc 8.8 Rbc 5.27 Hgb 15.0 Hct 46.1 Mcv 87.4 Mch 28.5 Mchc 32.5 Rdw-cv 13.0 Rdw-sd 43.1 Plt 276 Mpw 9.2 Pct 0.25 Pdw 16.0 P-lcc 86.0 P-lcr 31.1 Neu 6.38 Neu% 72.5 Lym 1.8 Lym% 20.5 Mono 0.46 Mono% 5.2 Eos 0.14 Eos% 1.6 Baso 0.02 Baso% 0.2 GGTP 11.7 Proszedac znać czy wyniki są prawidłowe i na co one są. Lekarz mówił że były robione pod kątem kamicy zolciowej

Dzień dobry,

wyniki badań powinny być konsultowane przez lek. je zlecającego albo leczącego Pani chorobę w oparciu o inne badania, wywiad i wiedzę nt. Pani zdrowia.