Co znaczą bóle po prawej stronie podbrzusza?

Dzień dobry, mam 23 i od około 1,5 -2 miesięcy mam dziwne dolegliwości, przy których każdy lekarz do którego się udałam rozkłada ręce. Zaczęło się od dziwnego uczucia w prawej ręce i nodze, rozpychania i gorąca w środku jednak ani ręka ani noga nie puchła, Nie robiła się zaczerwieniona ani goraca. Uczucie to jednak było uciążliwe, przychodziło i dochodziło po około pół godziny i towarzyszyło temu lekkie osłabienie tych kończyn. Do tego doszły bóle po prawej stronie podbrzusza. Zostałam przedpadana dwukrotnie przez ginekologa ( bez zmian w usg i w badaniu ), neurologiczne ( bez zmian , dodam, że w grudniu miałam rezonans głowy, w którym wyszły jedynie bardzo drobne zmiany naczyniopochodne i z tego powodu odstawiłam tabletki antykoncepcyjne po roku przyjmowania, w badaniu d-dimery były wtedy bez zmian ). Od około dwóch tygodni objawy się nasilają, w prawej nodze czuje ciągnący ból w udzie, często też w łydce i stopie. W badaniu brzucha podczas nacisku ból się nie nasila, w usg jamy brzusznej wszystkie narządy bez zmian, przebadano mnie gastrologicznie na celiakię, stany zapalne w jelitach, bakterie, sibo. Wszystko bez zmian.w morfologii jedynie lekko podwyższone leukocyty, obniżony delikatnie potas. CRP bez zmian. Rtg układy moczowego bez zmian, badanie moczu bez odchyleń. Objawy są już bardzo dokuczliwe i bardzo utrudniają codzienne funkcjonowanie jednak nie wiem już do jakiego lekarza mogłabym się zwrócić po pomoc lub jakie badania mogłyby się okazać pomocne. Bardzo proszę o pomoc i wskazówki co robić dalej.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę zgłosić się do internisty po zapoznaniu się ze wszytskimi wynikami badań będzie można zalecic dalsze postepowanie