Co znaczą bóle po prawej stronie podbrzusza?
Dzień dobry, mam 23 i od około 1,5 -2 miesięcy mam dziwne dolegliwości, przy których każdy lekarz do którego się udałam rozkłada ręce. Zaczęło się od dziwnego uczucia w prawej ręce i nodze, rozpychania i gorąca w środku jednak ani ręka ani noga nie puchła, Nie robiła się zaczerwieniona ani goraca. Uczucie to jednak było uciążliwe, przychodziło i dochodziło po około pół godziny i towarzyszyło temu lekkie osłabienie tych kończyn. Do tego doszły bóle po prawej stronie podbrzusza. Zostałam przedpadana dwukrotnie przez ginekologa ( bez zmian w usg i w badaniu ), neurologiczne ( bez zmian , dodam, że w grudniu miałam rezonans głowy, w którym wyszły jedynie bardzo drobne zmiany naczyniopochodne i z tego powodu odstawiłam tabletki antykoncepcyjne po roku przyjmowania, w badaniu d-dimery były wtedy bez zmian ). Od około dwóch tygodni objawy się nasilają, w prawej nodze czuje ciągnący ból w udzie, często też w łydce i stopie. W badaniu brzucha podczas nacisku ból się nie nasila, w usg jamy brzusznej wszystkie narządy bez zmian, przebadano mnie gastrologicznie na celiakię, stany zapalne w jelitach, bakterie, sibo. Wszystko bez zmian.w morfologii jedynie lekko podwyższone leukocyty, obniżony delikatnie potas. CRP bez zmian. Rtg układy moczowego bez zmian, badanie moczu bez odchyleń. Objawy są już bardzo dokuczliwe i bardzo utrudniają codzienne funkcjonowanie jednak nie wiem już do jakiego lekarza mogłabym się zwrócić po pomoc lub jakie badania mogłyby się okazać pomocne. Bardzo proszę o pomoc i wskazówki co robić dalej.

KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Proszę zgłosić się do internisty po zapoznaniu się ze wszytskimi wynikami badań będzie można zalecic dalsze postepowanie