Jaki jest powód bólu głowy i nudności u osoby leczonej w przeszłości na migrenę?

On , lat 30 , od trzech miesięcy bóle głowy oczu i nudności , tomografia głowy, krew, mocz, rtg, tarczyca, bolerioza OK. Wada wzroku -1, okulista stwierdził astygmatyzm, okulary nie pomogły, leki przeciwbólowe niepomagają, od neurologa pramolan niepomaga, w wieku 15 lat miałem migrenę okoporaźną i leżałem 3 miesiące w szpitalu, błagam o pomoc, gdzie mam się jeszcze udać, lub jakie zrobić badania. Ból głowy i oczu jest codziennie a do tego dochodzą wymioty, wstręt na hałas i światło, pomocy

O ile bóle głowy, nudności, zawroty głowy można zrzucać na problemy kręgosłupowe to juz światłowstręt trudno podciągać pod problem biomechaniki kręgosłupa. Choć przy długo trwającym bólu być może jest to możliwe. Jednak intensywność i rozległość wymienionych objawów trudno przypisywać naturze mechanicznej. Warto sprawdzić również przepływ tętnicy kręgowej, byc może zaburzenia w ukrwieniu mózgu mogą powodowac tego typu objawy. Czy pora dni lub czynności dnia codziennego zmieniaja nasilenie objawów?