Stan podgorączkowy, chrypka i kaszel, uczucie duszności oraz bezsenność

Witam, proszę o pomoc specjalistę. Od ponad 8 miesięcy męczy mnie stan podgorączkowy, w gardle na tylnej ścianie ciągle zalega wydzielina, mam chrypkę i kaszel szczególnie rano, twarz często mam rozpaloną. Czasem mam uczucie duszności, bezsenność. Leczyłam się u laryngologa antybiotykami i twierdzi że on już teraz nie widzi podstaw skąd się to bierze. Tomograf wykazał że wszystko ok, badania krwi ok. Eozynofile trochę obniżone, raz wyszła glukoza obniżona do 60.ANA 1 1/100 czyli trochę podwyższ.
KOBIETA ponad rok temu

Witam,
trudno powiedzieć coś bliżej nie mając wglądu do wykonanych badań- stan podgorączkowy zawsze wymaga dalszej diagnostyki- na pewno radziłbym wykonać badanie kału na obecność pasożytów, nie wiem tez czego tomografia była wykonana (jeśli zatok przynosowych to po badaniu kału wypadałoby też zrobić RTG płuc). W każdym razie wymaga Pani szczegółowej diagnostyki internistycznej lub lekarza rodzinnego.
pozdrawiam
Marcin Koncewicz