Bóle w klatce piersiowej, drętwienie twarzy i napady duszności

Witam mam 26 lat mam problem z zasypianiem bole w klatce piersiowej od czasu do czasu dretwienie twarzy raz po jednej raz po drugiej stronie zaczelo sie od wyschniecia sliny w buzi pozniej od zawrotow glowy obawy ze nie czuje reki az do objawow takich jak wyzej napisalam mam napady dusznosci boje sie bylam u wielu lekarzy badania mam dobre znalezli tylko malego guzka na tarczycy ale wyniki tsh sa dobre czy mam nerwice?? Jak sobie z tym poradzić pomocy; (

Dzień Dobry,
sugerowałabym wizytę u lekarza psychiatry i wspólna decyzje o podjęciu przez Panią psychoterapii.
Serdecznie pozdrawiam, Dorota Szykulska-Paprocka

Witaj,
takie róznorakie bóle i dolegliwości są charakterystyczne w przebiegu nerwic.Dodatkowo,problem z zasypianiem jest częstym symptomem większego lęku i napięcia,z którymi bez pomocy specjalistycznej możesz sobie nie poradzić /i rozwinąć symptomy somatyczne,np.tarczycowe/.Chcę powiedzieć,że fizycznośc jest efektem psychiki.Może przy dłuzszym stresie uszkodzić lub nadwyrężyć organy .Z całą odpowiedzialnością zachęcam więc do skorzystania z pomocy psychoterapetycznej,którą świadczą zarówno placówki służby zdrowia oraz gabinety prywatne.
Serdecznie pozdrawiam.

Nie ma możliwości dokonania weryfikacji rozpoznania u Pani.Niezbędne jest badanie kliniczne oraz wyniki badan pomocniczych.
Na podstawie wywiadu mogą to być objawy nerwicy,ale proszę opierać sie na diagnozie lekarza prowadzącego.

Pozdrawiam