Gdzie się udać z tymi objawami nerwicy?

Witam. Mam 23 lata. Od dłuższego czasu podejrzewam u siebie nerwice. Idąc do lekarza dostałam tylko lek Persen forte i magnez, bo lekarka stwierdziła że nie ma co się więcej truć jakimiś lekami... Od dłuższego czasu wszystko mnie denerwuje, dobija.. .najbardziej zaczęło się jak zaszłam w ciążę (zamiast wsparcia od bliski bardziej było dobijanie) i po śmierci dziadka, który był dla mnie bardzo bardzo ważną osobą. Miewam częste bóle głowy, bóle łydek i jak już się zdenerwuje to boli mnie żołądek.. Często mam uczucie takiej jakby kulki w gardle i pieczenie w klatce (w przypadkach silnego zdenerwowania). Jak kładę się spać lub rano po przebudzeniu czuje jakby się we mnie wszystko trzęsło po prostu... Do tego wszystkiego dochodzi jeszcze, np. taki jakby lęk że zaraz zemdleje i mam zawroty głowy (np. stojąc w kolejce w sklepie, zaraz robi mi się duszno itd.).. Był moment gdzie bolała mnie aż całą szczęka bo zaciskałam w nocy zęby i też bolały mnie mięśnie twarzy. Czasami też dochodzi ból karku i głowy tak nad karkiem.. Proszę o poradę co to może być i gdzie się udać, bo na prawdę z dnia na dzień jest coraz gorzej zwłaszcza, że dużo się dzieje w moim życiu w ostatnim czasie.

Dzień dobry,
Opisane objawy mogą mieć podłoże nerwicowe i dlatego doradzałabym wizytę u lekarza psychiatry. Polecam także psychoterapię u psychologa psychoterapeuty jako metodę uzupełniającą leczenie farmakologiczne. Bardzo często zaburzeniom lękowym towarzyszą objawy somatyczne i tu warto zadziałać u źródła którym jest psychika. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze tylko warto udać się na konsultację psychiatryczną.
Pozdrawiam serdecznie,
Katarzyna Kulczycka
http://psycholog - kulczycka.pl/