Co znaczy kilka drobnych ognisk o podwyższonej intensywności sygnału w czasie T2?

Witam Zrobiłam rezonans magnetyczny głowy. O to jego wynik: DANE KLINICZNE: Zaburzenia widzenia TECHNIKA BADANIA: Badanie móżgu wykonano w sekwencji SE w przekrojach strzałkowych, poprzecznych i czolowych w czasie T1 i T2-zależnym, w sekwencji DWI w przekrojach poprzecznych oraz w czasie T1 po dożylnym podaniu środka kontrastowego OPIS: Kilka drobnych ognisk o podwyższonej intensywności sygnału w czasie T2 zlokalizowanych w istocie białej podkorowej prawego płata czołowego, mogacych odpowiadać ogniskom niedokrwiennym lub pozapalnym. Pojedyncze ognisko w istocie białej lewego płata czołowego i lewego potylicznego. Ogniska nie wykzaują cech ograniczenia dyfuzji, co przemawia za ich "starym" charakterem. Przysadka mózgowa prawidłowej wielkośi. Kompleksy nerwów VII-VIII symetryczne, bez zmian ogniskowych. Po podaniu środka kontrastowego nie uzyskano wzmocnienia patologicznego. Dyskretne poszerzenie przestrzeni płynowych nad płatami czołowymi. Układ komorowy nieposzerzony, nieprzemieszczony. Zatoki żylne czaszki prawidłowo drożne, bez ubytków wypełnienia. Złącze czaszkowo-kręgosłupowe niezmienione. Śladowe zgrubienia błony ślzuwoej zachyłków zębodołowych zatok szcękowych. Pneumatyzacja małżowin nosowych środkowych.WNIOSKI: Drobne ogniska hiperintensywne w czasie T2 zlokalziowane w istocie białej płatów czołowych i lewego płata potylicznego, mogące odpowiadać ogniskom niedokrwiennym lub pozapalnym. Mam objawy typu ciągłe drętwienie rąk i nóg oraz pieczenie skóry.Widzę plamy różowe lub niebieskie, punkty jak gwiazdy wszystko mi się odbija w kolorach białej poświaty. Na skórze pojawiają się czerwone plamy, które lekko bolą i swędzą.Są nabrzmiałe i mrowiejące. Mam uczucie jakby ktoś polewał mnie czymś zimnym lub ciepłym. Zdarza się osłabienie.Byłam u 5 okulistów i każdy twierdzi że oko jest zdrowe.Zdarzyło się tak że aż traciłam czucie i piekła mnie skóra. Wyniki z krwi do tej pory były dobre. Jedynie mam guzka tarczycy i czekam na wynik biopsji. Tsh i ft3 i ft4 w normie. Leczę przewlekle nadciśnienie. Proszę o interpretację wyniku. Mam skierowanie do poradni badania boleriozy i na badania z krwi pod kątem reumatologii i Hashimoto

MRI opis jak wyżej, do interpretacji klinicznej : "TECHNIKA BADANIA: Badanie móżgu wykonano w sekwencji SE w przekrojach strzałkowych, poprzecznych i czolowych w czasie T1 i T2-zależnym, w sekwencji DWI w przekrojach poprzecznych oraz w czasie T1 po dożylnym podaniu środka kontrastowego OPIS: Kilka drobnych ognisk o podwyższonej intensywności sygnału w czasie T2 zlokalizowanych w istocie białej podkorowej prawego płata czołowego, mogacych odpowiadać ogniskom niedokrwiennym lub pozapalnym. Pojedyncze ognisko w istocie białej lewego płata czołowego i lewego potylicznego. Ogniska nie wykzaują cech ograniczenia dyfuzji, co przemawia za ich "starym" charakterem. Przysadka mózgowa prawidłowej wielkośi. Kompleksy nerwów VII-VIII symetryczne, bez zmian ogniskowych. Po podaniu środka kontrastowego nie uzyskano wzmocnienia patologicznego. Dyskretne poszerzenie przestrzeni płynowych nad płatami czołowymi. Układ komorowy nieposzerzony, nieprzemieszczony. Zatoki żylne czaszki prawidłowo drożne, bez ubytków wypełnienia. Złącze czaszkowo-kręgosłupowe niezmienione. Śladowe zgrubienia błony śluzoej zachyłków zębodołowych zatok szcękowych. Pneumatyzacja małżowin nosowych środkowych.WNIOSKI: Drobne ogniska hiperintensywne w czasie T2 zlokalziowane w istocie białej płatów czołowych i lewego płata potylicznego, mogące odpowiadać ogniskom niedokrwiennym lub pozapalnym. "
Jakie zaburzenia widzenia, z opisu nietypowe...
Jaki ogólny stan zdrowia, wyniki badań, leki ??
wskazana pełna konsultacja neurologiczna
Pozdrawiam i zapraszam