Czy te bóle w klatce oznaczają nerwicę?

Witam. Mam 23 lata i od ponad miesiąca odczuwam codziennie bóle w klatce piersiowej. Mają one charakter ucisku. Co jakiś czas ból przenosi się do rąk lub pleców. 2 razy miałem w związku z tymi objawami atak paniki i raz wylądowałem na pogotowiu a raz w szpitalu. Miałem tam zrobione RTG klatki piersiowej, Echo serca oraz Ekg i badania krwi. Wszystkie wyniki były dobre. Ostatnio zrobiłem Ekg wysiłkowe i wynik również był negatywny. Pomimo tego żyję w ciągłym niepokoju, że jednak choruję na serce i w każdej chwili mogę dostać zawału. Niepokoi mnie również bicie serca, które w spoczynku wynosi około 55-60, lecz np rano wynosi około 80. Dodam, że przez wiele lat uprawiałem piłkę nożną oraz trenowałem na siłowni. Czy w związku z tym mogę być chory na nerwicę??

Wyniki badań do interpretacji klinicznej Do pełnej konsultacji!
Namawiam na pełną konsultację neurologiczną i rozmowe z psychologiem; Ważny tryb życia i obciążenia . Potrzebne regularna gimnastyka, sen, relaks . Konieczny wywiad, badanie, ocena czynników ryzyka, schorzeń współistniejących Wszystko ma znaczenie: waga, ciśnienie krwi, puls; ale i tryb życia, regularny sen, zdrowa dieta i aktywność fizyczna.
Istotną role odgrywa nastrój, Często nerwica objawia się „somatycznie" : bóle głowy, bóle brzucha, szybkie bicia serca czy zawroty głowy, apatia, zaburzenia pamięci i koncentracji, bezsenność . Anemia, niedoczynność tarczycy, inne zaburzenia endokrynologiczne , niedobory witamin z grupy B i D, także mogą dawać nietypowe objawy fizyczne i psychiczne, o czym warto pamiętać. Często główne objawy to: osłabienie, apatia, zaparcia, zmęczenie, senność; wypadanie włosów, sucha skóra, słabe paznokcie, zaburzenia pamięci; zmęczenie, drażliwość; bóle kostno-stawowe, mięśniowe ....
Pozdrawiam i zapraszam