Dlaczego mam nawracające bóle głowy?

Witam. Od ponad roku mam nawracające co jakiś czas bóle głowy, które idą w parze z bólem lewej ręki. Czasami trwa to 2 tygodnie potem kilka miesięcy spokoju. Do tego często pojawiają mi się siniaki na nogach. Byłam u wielu lekarzy. Kardiologicznie ok (ekg, echo, holter), neurologiczne też w porządku (był robiony rezonans głowy), ortopedycznie też ok(przeswietlenie ręki, kręgosłupa) jedynie stwierdzono dyskopatia odcinka C4-C6, hematologicznie też ok, ginekologiczne ok, usg jamy brzusznej w porządku.berioza wykluczona W marcu usunięta tarczyca z powodu guza. Co może być przyczyną tych bóli i siniakow. Nie ukrywam że jest to uciążliwe. Podczas tych ataków jest mi momentami słabo jakbym miała zemdlec.

DO pełnej konsultacji z wynikami badan laaboratoryjnych Bóle głowy to szeroki temat, mogą mieć złożone i skomplikowane podłoże. Czynniki, fizyczne, psychiczne, emocjonalne , postawa, zwyrodnienia kręgośłupa, stresy, problemy. Ważny wywiad rodzinny;
Wyniki badań do interpretacji klinicznej Do pełnej konsultacji!
Namawiam na pełną konsultację neurologiczną. Konieczny wywiad, badanie, ocena czynników ryzyka, schorzeń współistniejących Wszystko ma znaczenie: waga, ciśnienie krwi, puls; ale i tryb życia, regularny sen, zdrowa dieta i aktywność fizyczna.
Istotną role odgrywa nastrój, Często nerwica objawia się „somatycznie" : bóle głowy, bóle brzucha, szybkie bicia serca czy zawroty głowy, apatia, zaburzenia pamięci i koncentracji, bezsenność . Anemia, niedoczynność tarczycy, inne zaburzenia endokrynologiczne , niedobory witamin z grupy B i D, także mogą dawać nietypowe objawy fizyczne i psychiczne, o czym warto pamiętać. Często główne objawy to: osłabienie, apatia, zaparcia, zmęczenie, senność; wypadanie włosów, sucha skóra, słabe paznokcie, zaburzenia pamięci; zmęczenie, drażliwość; bóle kostno-stawowe, mięśniowe ....
Pozdrawiam i zapraszam