Bóle pod piersią, promieniujące do kręgosłupa

Witam, boli mnie z rana pod lewą piersią, jakby żołądek czasem promieniuje do kręgosłupa. Nie jest to silny ból raczej dyskomfort.Usg, OB, CPR, amlaza i lipaza, Kreatynina, ALAT, morfologia z rozmazem- idealnie. Dostałam controlox 40 i pramolan na nerwy. Gdy to brałam pomagało. Teraz znowu powróciło. Dostałam skierowanie na gastroskopie ale czekam 3 miesiące. Czy to na pewno refluks? Waga w normie, kał regularnie, odbija mi się wszystkim, czasem wraca do gardła sok żołądkowy, bóle głodowe, stres

Jeśli pomagał lek taki jak Controloc i dolegliwości przy nim ustępowały świadczy to o jakiejś patologii w zakresie górnego odcinka przewodu pokarmowego (jakiś stan zapalny w żołądku, dwunastnicy). Dopiero wynik badania gastroskopowego ewidentnie wyjaśni powody Pani dolegliwości.