Z czego mogą wynikać takie bóle pleców?

Dzień dobry, mam takie pytanie czy powinnam sie martwić. Mianowicie od kilku tygodni bolą mnie plecy koniec odc th początek ls? poniżej łopatki po środku bliżej na lewą stronę , ból jest przy nacisku i przy niektórych ruchach , jak skłony czy pochylenia na boki. Nie brałam ani razu tabletki przeciwbólowej jednak odczuwam duży dyskomfort , jakby naciskać sporego siniaka. Martwię się ponieważ trochę to już trwa a ból jest ewidentnie w jednym punkcie, nie promieniuje nigdzie. Nie wiem czy powinnam się tym martwić czy może to mieć związek z brakiem ruchu , pracuje codizennie pn-sb 7-19 w pozycji siedzącej przed komputerem , wszędzie poruszam się samochodem a średnia ilość kroków za ostatni miesiąc to 2 tys/dzień , więc zdaje sobie sprawę , że ruch jest znikomy i trwa to już min rok. Poza tym nie wykonuje żadnych ćwiczeń. Piję min 2 litry wody , jem nieregularnie, ale staram się dość zdrowo, dodatkowo się garbie , bo mam "bawoli garb" ale odcinek szyjny mi nie dokucza. Ostatnio zrobiłam badania z krwi min morfologię z rozmazem - tutaj były delikatne odchylenia od normy, crp 0,6 ferrytyna wapń magnez Wit d profil lipidowy TSH kreatynina gfr glukoza w normie , wykonałam równiez prześwietlenie płuc również bez zmian.. dodam że ponad pół roku temu stwierdzono u mnie depresję i napady leku i paniki w momentach napadu przeżywałam duży stres i mięśnie na pewno były spięte jednak nie wiem czy to może być powiązane. Czy nerwobóle występują ewidentnie w jednym miejscu? Co robić ? Zacząć od leków przeciwko, plastrów rozgrzewających , zwiększenia aktywności fizycznej czy poszerzyć diagnostykę ? Boje się

Dobry wieczór,

na sam początek wymagana jest stacjonarna wizyta najlepiej u fizjoterapeuty który wykona dokładny z Panią wywiad po którym wykona badanie fizykalne oceniając objawy kliniczne aby ustać gdzie jest problem oraz ustalić ćwiczenia a w razie nieprawidłowości które wymagają diagnostyki obrazowej to odpowiednich objawów.

Zalecał bym konsultacje z dietetykiem w ustaleniu zdrowy styl odżywiania oraz wysiłku fizycznego odpowiednio do stanu zdrowia.

Że względu na objawy zespołu lękowe wskazana wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego leczenie aby z konsultować obecne leczenie.

Opisane objawy kręgosłupa wymagają wymagają diagnostyki obrazowej aby zdiagnozować z czym ma się do czynienia i odpowiednio leczyć.

Leczenie może być rehabilitacyjne którą jest najlepszą formą a w śród niej jest miejsce na medycynę naturalną która połączona z medyną kliniczną dają pozytywnie leczenie również przeciw bólowe.

Nic nie stacje na przeszkodzie udać się do dobrego Naturopata który potrafi również współpracować na naturalnych metodach

Pozdrawiam