Co może oznaczać wysoki poziom OB?

Witam kobieta lat 39 od dwóch lat mam lekko podwyższone płytki krwi norma do 400 ja mam zawsze 384 lub 410 reszta badań w normie. Teraz zrobiłam morfologii ob wyszło 60 norma do 20 crp 3,5 norma do 5. W lutym miałam problem z moczem wyszło białko w moczu ale mało wyszło watrobowe badania, cholesterol, nerki ok tsh niskie czyli w normie mam niedoczynność tarczycy i wole guzowe usg robiłam pół roku temu i też robiłam usg jamy brzusznej i nerki jajniki wszystko w normie bez żadnych zastrzeżeń wyszło usg. Od tygodnia mam objawy zawroty głowy przy chodzeniu po wzięcia zilowowgo nerwomixu zawroty ustąpiły do tego pulsujace mi nogi ręce i lekkie drętwienie szyi bez bólu głowy i ręce drżą mi to nerwica lekarz parę dni temu psychiatra stwierdził zapisał leki biorę parę dni. Kręgosłup szyjny boli mnie od siedzenia w pracy ale to nie jest przyczyna drętwienie rąk ręce bardziej mi pulsujace raz jedna reka raz druga i kucia w klatce piersiowej. Chciałam się zapytać czy wysokie ob 60 zawsze miałam 20 do 30 teraz 60 czy jak crp jest w normie to może być coś poważnego przy ob 60 proszę o pomoc dodam że dużo sportu uprawiam mdłości żadnych nie mam śpię normalnie mimo dużego stresu proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza rodzinnego i powtórzyć badania