Ból w prawym boku, nudności, zaparcia i biegunki

Dzień dobry.Od około 4 lat mam problemy z brzuchem.Wstepnie po wykonaniu badań USG okazało się ,że mam dwa kamienie w pęcherzyku,został usunięty 3lata temu.Od operacji ból jest nadal w prawym boku na wysokości pępka jak i w okolicy dołka pod zebrami.Czesto przy tym mam bóle w mostku i na tej samej wysokości w plecach.Rano jak wstaję boli mnie brzuch ,mam nudności.Po zjedzeniu plasterka wędliny przechodzi.Czesto mam naprzemienne wypróżnienia raz biegunki raz normalne raz wcale.Do tego dochodzą wzdęcia i częste odbijania nawet po wodzie.Diagnoz było wiele :przepuklina roztworu przełykowego,zapalenie dwunastnicy,wrzody,uchyłki jelita ,przewlekły wyrostek . Oczywiście nie pokryte żadnymi badaniami.Bol czasami nie dozniesienia.Do tego bóle w pachwinie ,lekarz mówi że przepuklina nieduża naradzie nic z tym nie robić.Lekarze twierdzą,że może to być od kręgosłupa lędźwiowego bo również są bole nogi od lędźwi po stopę.Czekam na rezonans.Leki przeciwbólowe,pomagają. Boję się, że w końcu będzie na cokolwiek za późno i usłyszę to najgorsze.Moj tato w zeszłym roku miał zdiagnozowanego raka jelita grubego.Teraz w marcu mam prywatną kolonoskopię i gastroskopię.Pytanie czy to coś pomoże . Proszę ,bardzo proszę o pomoc co to może być.W jakim kierunku się kierować.Mam dwójkę dzieci ,mam dla kogo żyć.Chce mieć normalne wakacje ,nie martwić się czy jak wyjadę nie znajdę się w szpitalu.Z góry dziękuję.

Dzień dobry, proszę poczekać na wyniki zaplanowanych badań. Jeżeli prowadzona jest dokładna diagnostyka, to prawdopodobnie problem nie zostanie przeoczony. Proszę nie stresować się, ponieważ może to również zaostrzać dolegliwości.