Czy po tych lekach te próby wątrobowe mogły mi się podwyższyć?

Witam, jestem po takich badaniach Usg j brzusznej 2 razy Ok, dwa razy rezonans kręgosłupa i j brzusznej bez uchwytnych patologii( kręgosłup przepukliny ) z uwagi na bóle kręgosłupa oraz żeber ( jak się ruszam, chodzę , schylam, jak leżę na plecach mam ulgę)trafiłem do reumatologa który nic niepokojącego nie zauważył oprócz ze przy oglądaniu płytki coś malutkiego na trzustce. Kazano mi zrobić amylaza wiec zrobiłem było w normie i nie zajmowałem się tym tematem. Od kilku 2,3 miesięcy dostałem wzdęć , pobolewanie , przelewania, wydaje mi sie ze stolce raz zielono brązowe raz jasno brązowe . Zrobiłem gastroskopię wyszło zapalenie zoladka hp z metaplazja . Zacząłem brać antybiotyki i osłonowy po 5,6 dniach dostałem gorączki , nudności i lekarz kazał to odstawić . Zrobiłem między czasie próby wątrobowe i wyszło ze alat 75( norma50) i bilirubina 1.0. Czy po tych lekach te próby wątrobowe mogły mi się podwyższyć ??? Tydzień później wylądowałem w szpitalu badania krwi morfologia , kreatynina, mocznik, mocz, markery nowot wszystko Ok ale dalej alat 63 ( norma w szpitalu 45/40) usg j brzusznej Ok kolonoskopia bez zmian tomografia j brzusznej ( bez kontrastu bo nie mogę Ok) ale przy wątrobie i trzustce taki zapis ze trzustka niepowiekszona zmian w jej obrębie nieuwidoczniono ale drobnych zmian bez wzmocnienia kontrastu nie można wykluczyć??? Diagnoza jestem zdrowy??? I co tu dalej robić ??? Jakie badanie zrobić zeby rozwijać moje wątpliwości odnośnie trzustki i wątroby??? Bo lekarze nie widza potrzeby rozszerzać diagnostyki a ja się boje ze bez kontrastu coś można przeoczyć ?? O zapaleniu zoladka to nic mam nie robić dieta ..... wszędzie piszą m in na waszej gronie o antybiotykach a tu lekarka ze nie muszę ..... Co byście Państwo mi doradzili??? Chce po prostu wykluczyć raka? Czy go mam czy nie??? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza gastroenterologa aby Ew zdecydował
O konieczności dalszej diagnostyki